Garkalnes mērs par operu spriedis, to "dažreiz apmeklējot"

Pēc Garkalnes novada domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa publiski paustā viedokļa par notiekošo Latvijas Nacionālajā operā portāls "Apriņķis.lv" vēlējās noskaidrot, uz kādiem faktiem balstoties, mērs to izteicis.

Garkalnes mērs par operu spriedis, to "dažreiz apmeklējot"
Garkalnes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš.

Tā kā pats Garkalnes mērs telefonsarunā pavēstīja, ka ar žurnālistiem nesarunājoties, viņš viedokli teica jautāt novada domes preses sekretāram – savam dēlam Mārcim Bauzem-Krastiņam.

Saņemtās atbildes uz jautājumiem par to, pēc kā Garkalnes mērs spriež, ka A. Žagars bijis labs operas direktors, gan ir ļoti lakoniskas. Precīzāk – tā ir viena un skan šādi: "Domes priekšsēdētājs reizēm arī apmeklē operu."

Cik noprotams, tieši no tā M. G. Bauze-Krastiņš arī izdarījis secinājumus, ar kuriem publiski dalījās pašvaldības ruporā.

Iepriekš:
Diriģenta Nelsona audžutēvs: Būtu jāpublisko finanšu audits

Pašvaldības

Vairāk