Par Latvijas čempionu viņš kļuva 300 metru skrējienā, kurā finišēja pēc 40,72 sekundēm un otrās vietas ieguvēju apsteidza par 1,75 sekundēm. 80 metru sprinta finālā Alfrēds izcīnīja otro vietu (10,17 s), bet 4x100 metru stafetē ieguva bronzas medaļu kopā ar Mārupes NSS komandas biedriem Haraldu Belasovu, Artemu Reutu un Dāvidu Sobodu (53,75 s).
Vēl vienu medaļu Mārupes sporta skolai izcīnīja Adele Liepa, kura finišēja otrā 1000 metru skrējienā (3:12,63).
Otrās vietas ieguva arī Marta Žiļūte no Olaines sporta centra 2000 metru skrējienā (7:20,00), Luīze Ligere no Salaspils sporta skolas šķēpa mešanā (35,27 m) un Keita Treimane-Freimane no Jūrmalas sporta skolas augstlēkšanā (1,51 m), bet Gabriela Godiņa no Siguldas sporta skolas nopelnīja bronzas godalgu 80 metru skrējienā (10,80 s).

30.jūnijā un 1.jūlijā Ogrē sacentīsies U16 vecuma grupas jaunieši, savukārt 3.un 4. jūlijā “Daugavas” stadionā Rīgā Latvijas čempionātu aizvadīs uzreiz triju vecuma grupu vieglatlēti – jaunieši U18, kā arī juniori U20 un U23 vecuma grupās. Savukārt 25. un 26.jūlijā Valmieras Jāņa Daliņa stadionā Latvijas labākie vieglatlēti sacentīsies par 105.Latvijas čempionāta uzvarētāju tituliem un godalgotajām vietām.