Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus autovadītājus: trīs - Rīgas reģionā, bet pa diviem - Latgalē un Kurzemē. Seši no šiem vadītājiem pie transportlīdzekļu stūres sēdušies vairāk nekā 1,5 promiļu reibumā, tāpēc viņiem piemērots kriminālsods, kā arī vai nu konfiscēs transportlīdzekli, vai arī piedzīs transportlīdzekļa vērtību.
Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem pirmdien noformēti 167 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 53 autovadītāji, Vidzemē - 60, Latgalē - 20, Kurzemē - 19, bet Zemgalē - 15 autovadītāji. Divi vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.
Kopumā policija pirmdien noformējusi 445 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.