Koks nogāzies laukumā starp Jelgavas ielas 22 un 24 namu, un to plānots sakopt sakopt 25. jūnijā, informē Olaines novada pašvaldībā, norādot, ka šobrīd kokam nevar piekļūt, jo traucē apkārt stāvošās automašīnas.
Pie raksta "Facebook" komentāros gan piedāvāts cits risinājums: "Dodiet atlauju, atbrauks kāds, kuram vajadzīga malka, stundas laika sazāģēs un aizvedīs." Cits komentē: "Ar fuksīti jāņugunim jebkurš nofuksēs."