Olainē negaisa laikā nogāzies koks, taču to pagaidām neaiztiks. Kāpēc?

Svētdien negaisa laikā Olainē nogāzies koks, tomēr pašvaldība nesteidzas to aizvākt. Iedzīvotāji piedāvā ātru risinājumu Jāņu noskaņās.

Olainē negaisa laikā nogāzies koks, taču to pagaidām neaiztiks. Kāpēc?
Foto: Olaines novada pašvaldība

Koks nogāzies laukumā starp Jelgavas ielas 22 un 24 namu, un to plānots sakopt sakopt 25. jūnijā, informē Olaines novada pašvaldībā, norādot, ka šobrīd kokam nevar piekļūt, jo traucē apkārt stāvošās automašīnas.

Pie raksta "Facebook" komentāros gan piedāvāts cits risinājums: "Dodiet atlauju, atbrauks kāds, kuram vajadzīga malka, stundas laika sazāģēs un aizvedīs." Cits komentē: "Ar fuksīti jāņugunim jebkurš nofuksēs."

Pašvaldības

Vairāk