|
Aleksandrs, namdaris Es atbalstu tikai brīvprātīgu dienēšanu armijā. Domāju, ka obligātā kārtā to nevajadzētu darīt. |
![]() |
|
Gundars, kurjers Atbalstu dienestu armijā, jo uzskatu, ka tādā veidā jauniešiem tiek iemācīta disciplīna. Tas nāk viņiem pašiem par labu. Karotprasme, iespējams, nav tas svarīgākais, bet tieši disciplīna ir būtiska, esot armijā. |
![]() |
|
Svetlana, pārdevēja Kas vēlas veidot militāru karjeru, tas lai piesakās dienēt armijā, bet apšaubu, ka visiem tur būtu jābūt. Arī alternatīvajam dienestam ir jābūt brīvprātīgam. |
![]() |
|
Vladimirs, kurjers Atbalstu, jo uzskatu, ka militārās zināšanas man dzīvē var noderēt. |
![]() |
Pirmdiena, 06.02.2023. 08:29



