Bukovskis skaidroja, ka kopš "Konservatīvo" sakāves 14.Saeimas vēlēšanās partijai neesot izdevies apturēt biedru masveida aizplūšanu un sagatavoties partijas restartam. No partijas Ropažu nodaļas aizgājušie domubiedri "kā vienota komanda" tagad vairāk pievērsīšoties politiskajām aktivitātēm vietējā līmenī. Bukovskis norādīja, ka partiju pametušas 3/4 Ropažu nodaļas biedru.
LETA jau ziņoja, ka no partijas "Konservatīvie" izstājusies lielākā daļa Ventspils nodaļas biedru. Tāpat šomēnes par lēmumu izstāties no "Konservatīvajiem" paziņoja arī trīs Rīgas domes deputāti, proti, Rīgas vicemēre Linda Ozola, kā arī deputāti Jānis Ozols un Dāvis Stalts.
"Konservatīvo" priekšsēdētājs Gatis Eglītis norādījis, ka "Konservatīvie" turpinās strādāt un partijā notiekot liels pārmaiņu process, lai atgūtu plašākas sabiedrības uzticību un veiksmīgi startētu nākamajās vēlēšanās.