Tā kā pats Garkalnes mērs telefonsarunā pavēstīja, ka ar žurnālistiem nesarunājoties, viņš viedokli teica jautāt novada domes preses sekretāram – savam dēlam Mārcim Bauzem-Krastiņam.
Saņemtās atbildes uz jautājumiem par to, pēc kā Garkalnes mērs spriež, ka A. Žagars bijis labs operas direktors, gan ir ļoti lakoniskas. Precīzāk – tā ir viena un skan šādi: "Domes priekšsēdētājs reizēm arī apmeklē operu."
Cik noprotams, tieši no tā M. G. Bauze-Krastiņš arī izdarījis secinājumus, ar kuriem publiski dalījās pašvaldības ruporā.
Iepriekš:
Diriģenta Nelsona audžutēvs: Būtu jāpublisko finanšu audits
Otrdiena, 17.09.2013. 11:28