Soctīklos viņa īpaši brīdina visus suņu saimniekus būt uzmanīgiem, dodoties pastaigā pie upes un uz dambja.
"Vēlos brīdināt visus suņu saimniekus un vecākus: esiet maksimāli uzmanīgi, pastaigājoties pie upes un uz dambja.
Kas notika. Pagājušajā sestdienā, 13. jūnijā, mana mamma pastaigājās ar mūsu suni (pie pavadas). Kad viņi no upes kāpa augšā uz dambja, viņu virzienā vispirms pieskrēja viens mazs suns bez pavadas, bet pēc pāris minūtēm vēl 9 suņi, arī pilnīgi bez uzraudzības un pavadām. Viņiem pakaļ gāja divas sievietes, kuras pie pavadām veda lielus suņus.
Šis mazo suņu bars ielenca manu mammu un mūsu mīluli. Rezultātā viens no pieskrējušajiem suņiem uzbruka un iekoda mūsu sunim (koduma vietas foto pievienoju apmatojuma dēļ sliktāk redzams, bet fakts paliek fakts, tas bija tieši kodums).
Visvairāk šausumu rada tā saucamo "vedēju" reakcija. Sievietes vienkārši pagāja garām, viņām bija pilnīgi vienalga par notiekošo. Viņas pat nemēģināja suņus pasaukt, savākt vai atvainoties. Vienkārši aizgāja tālāk.
Kāpēc tas ir svarīgi. Spriežot pēc suņu skaita un pavadoņu pilnīgās vienaldzības, mūsu apkaimē (visdrīzāk, tuvējā privātajā sektorā) darbojas neoficiāla mājas dzīvnieku viesnīca vai pārderēšana. Cilvēki ņem naudu par pieskatīšanu, taču ved pastaigā svešu dzīvnieku baru bez pavadām, pakļaujot briesmām gan viņus, gan apkārtējos.
Kaimiņi, esiet modri! Sargājiet sevi un savus astaiņus!"
