Gita pēc svētkiem soctīklos publicējusi ierakstu, cenšoties pievērst uzmanību nepatīkamai problēmai Saulkrastos.
“Aicinājums pēc svētkiem aiz sevis sakopt pludmalē!
Šodien krastā atradu lauskās sasistu alus pudeli, atkritumus un nesakoptu ugunskura vietu.
Pēc Līgo pludmalē nereti paliek arī ogles, apdeguši koki un naglas no paletēm. Pa krastu staigā bērni, pieaugušie un suņi, tāpēc būsim atbildīgi un savāksim pēc sevis ugunskura vietas un atkritumus.”
